Контакт-центр (0382) 742 104, (067) 01 14 104
 
Контакт-центр (0382) 742 104, (067) 01 14 104

Новини

21.02.2023 / 12:03

Понад 40 тис. подолян уклали договори з АТ «Хмельницькгаз» на технічне обслуговування

Водночас, значна частина подолян, на жаль, нехтують правилами безпеки та не забезпечують, згідно чинного законодавства, своєчасного технічного обслуговування-кваліфікованого контролю за системою газопостачання будинку.

Як наслідок, понад 80% дзвінків  на аварійну службу 104 АТ «Хмельницькгаз» надходять саме по причині  витоків  газу через відсутність технічного обслуговування та зношеність газових мереж!

Наразі, як відомо,  своєчасне технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, відповідно чинному законодавству України, забезпечують власники або балансоутримувачі будівель та споруд.

Що входить до комплексу робіт по технічному обслуговуванню (ТО)?

 В оселях клієнтів працівники відділу технічного обслуговування «Хмельницькгазу» перевіряють мережі на щільність та герметичність, а також виконують очищення, змащування, регулювання та інші заходи для безпечної роботи внутрішніх газових мереж.  

Водночас, проводять контроль технічного стану обладнання, перевіряють систему на можливі витоки газу.

 АТ «Хмельницькгаз» закликає споживачів не зволікати та вчасно забезпечити фахове обслуговування газових мереж у своїх будинках задля власної безпеки, безаварійного та безперебійного споживання газу.

Де можна замовити послугу з технічного обслуговування?

Якщо ви обрали «Хмельницькгаз», то заключити договір на проведення технічного обслуговування газових мереж та приладів можна у центрах обслуговування споживачів «104.ua Клієнтський простір» за місцем проживання (у Хмельницькому - по вул.Свободи,22) або отримати попередню консультацію  за телефонами  контакт-центру (067)  01 14 104, (0382) 742 104.

Крім того, споживачі мають змогу замовити технічне обслуговування газових приладів: котлів, водонагрівачів, конвекторів та плит.

Наразі відповідно до чинного законодавства, відповідальність за внутрішні мережі та їх технічне обслуговування, стан газового обладнання у приватних будинках і квартирах  - несуть їх власники  та балансоутримувачі.

Хто має право здійснювати ТО (технічне обслуговування)?

Проводити технічне обслуговування має право обрана власником чи балансоутримувачем компанія, що має всі необхідні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин та механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Крім того, ця компанія має бути забезпечена  відповідною матеріально-технічною базою та спеціально навченим персоналом.

Наразі АТ "Хмельницькгаз" відповідає усім зазначеним критеріям і нарівні з іншими компаніями також пропонує свої послуги з проведення технічного обслуговування газових мереж.

Джерело: